top of page
323139344_890394709040315_8430090381781109327_n.jpg

Про Назарія Брезіцького

 

      "Найперше - я батько. Виховую трьох дітей.

        Менеджер, юрист, громадський діяч, бізнесмен та благодійник.

     Моя громадська робота розпочалася, коли народилася моя донечка Тереза. Тоді я зрозумів, для того, щоб наші діти були кращими, ніж ми - потрібно подати добрий приклад.

 

  • У 2016 році ми створили Благодійний фонд “Справа Скарбека”. Одним із головних його досягнень є активна участь у створенні Хресної дороги на Високому замку та допомога воїнам АТО.

  • Упродовж усіх років діяльності Фонду, організовували безкоштовні обіди для знедолених, сиріт та потребуючих.

  • Щороку до Великодніх свят проводимо дитячі майстер-класи із писанкарства і роздаємо потребуючим продукти до Великоднього столу, організовуємо Святі вечері на Різдво для сотень людей.

  • Організували та провели збір коштів на відновлення родильного залу 4-го пологового відділення Львівської обласної клінічної лікарні.

  • У 2015 році сприяв організації відкриття пам’ятника митрополиту Андрею Шептицькому, який встановили у Львові на площі біля собору Святого Юра з нагоди святкування 150-х роковин Владики.

  • У 2016 році ініціювали збір коштів та забезпечили належну підготовку до школи понад 300 дітей із неповних сімей і дитячих будинків.

  • Організували для дітей-сиріт благодійний аукціон дитячих малюнків та картин. Отримані гроші роздали дітям.

  • У 2018 році заснував ГО “Ідея міста”- платформу розвитку громади. Згодом стали партнерами Форуму видавців, Дитячого форуму видавців, фестивалю “Українська пісня”, Форуму соціально-відповідального бізнесу та багатьох інших соціально важливих проєктів.

   

 

Я усвідомлюю, що вкрав себе у сім’ї, займаючись роботою. Але приймаю це, бо це - моя дорога, яка зробила мене тим, ким я є. Намагаюся робити усе можливе, щоб проводити більше часу з моїми дітьми: беру їх на тренування, читаю казки на ніч, деколи навіть беру на переговори. Родина допомагає тримати баланс. Усе, що я роблю, – заради доброго майбутнього".

засновник ГО "ІДЕЯ МІСТА"

bottom of page