top of page

Вечірній курс 

Самозахист
та основи рукопашного бою.

         

          Сильний шукає слабкого і атакує - так часто буває у природі. Це може стосуватися як глобальних, як ця війна, так і міжособистісних конфліктів.  Прояви агресії доволі часто трапляються у нашому житті, побуті, особливо коли люди перебувають під дією алкоголю чи наркотичних препаратів, злодіїв теж ще "ніхто не відміняв". Тому потрібно ставати сильнішими. Допомога самому собі на вулиці дуже важлива.

          На початку тренінгу із надання першої допомоги пораненим, наші інструктори наголошують, що в першу чергу ви завжди маєте подбати про власну безпеку: фізичну та біологічну. Частиною вашої фізичної безпеки є певні знання та навички.

         Дізнатися як давати відпір і спробувати на практиці прийоми самооборони під пильним наглядом професійного інструктора ви зможете у нашому залі, записавшись на курс. Ви відчуєте рівень вашої теперішньої підготовки та зробите для себе відповідні висновки.

          Мета курсу: ознайомити з  технічним арсеналом рукопашного бою (РБ) та можливостями захиститися від нападу в реальних ситуаціях при використанні людьми без тривалого досвіду занять. Закласти основи самозахисту для самостійних занять.

інстаграм рекдактор постів.png

Найнеобхідніші і найпростіші базові техніки і приклади їх застосування.

Що таке рукопашний бій.  Основні складові частини і особливості його застосування. Юридичні основи в мирний і військовий час.

Практичні навички. Найефективніші принципи та базові техніки РБ. Ударні поверхні і вразливі місця людського тіла. Стійки (готовності, атакуюча, захисна) і пересування в них. Сходження з лінії атаки. Удари руками (прямий, боковий, знизу, зверху, навідліг). Удари ногами (вперед, назад, в бік, круговий). Больові прийоми (на пальці, на зап’ястя, на лікоть, на плече (по 2 на кожний суглоб)) в стійці і на землі. Найпростіші кидки (задня підніжка, кидки больовими на пальці, «завалювання» з рівноваги з підбивом, кидки больовим впливом на обличчя). Комбінування і застосування цих технік.

Основи захисту від захватів нападника

Теорія: небезпека захватів і принципи звільнення з них, з переходом на контратаки і нейтралізацію.

Практичні навички. Дії на випередження (недопускання захвату):зустрічним ударом, блокуванням, розривом дистанції і варіанти контратак. Способи зриву захватів і відповіді: больовим впливом на суглоби, кидком, ударом, «пресингом» на вразливі місця. Звільнення від сковуючих, больових, удушуючих захватів в стійці і на землі. Звільнення від захватів з погрозою холодною і вогнепальною зброєю на близькій дистанції.

Основи захисту від ударів нападника (неозброєного або озброєного холодною зброєю або предметами які використовуються як зброя). Основи тактика ведення бою з одним і кількома противниками

Теорія: принципи захисту від озброєних і неозброєних ударів нападника. Тактика ведення бою з одним і кількома противниками.

Практичні навички. Захист з розривом дистанції. Захист сходженням з лінії атаки. Захист рухами корпусу (ухили і «нирки»). М’які та жорсткі блоки, відбиви зап’ястями, передпліччями, колінами, стопами. Зустрічні удари. Варіанти захисних дій з наступною нейтралізацією (обеззброєнням) противника. Контратаки ударами рук, ніг, голови, ліктів, колін, кидком з добиванням. Взяття на больовий або удушуючий захват.

20220822_202837
20220822_202813
1
20220822_202408
20220824_194922
20220822_202707

Графік:
БУДНІ ДНІ, СБ та НД

Старт занять після набору групи.
Група від 4 до 10+ учасників
Вартість заняття: 300 грн
Вартість курсу 2400 грн 1 міс
Учням та студентам 30% знижки.

bottom of page