top of page

       "У зв’язку з військовою агресією російської федерації, масовими постійними обстрілами території України, наступу росії з різних фронтів – необхідним є зміна акценту діяльності громадської організації. Ствердив, що війна йде вже понад вісім років і зараз вона торкнулася кожного та що усі мають бути готовими в будь-яку мить боронити себе, свою сім'ю, домівку і країну. Вказав, що перебуваючи в тилу, неможливо сподіватися, що війна омине ту чи іншу територію та наголосив на необхідності кожного бути готовим до різних подій. Зазначив, що навички домедичної допомоги, самооборони, психологічної стійкості є життєво необхідними кожному, задля чого варто створити соціально-навчальний проект, з допомогою якого допомагати людям набути та освоїти ці навички".

 

Засновник ГО "Ідея Міста",

Назарій Брезіцький

Вирішили:

  • Створити соціально-навчальний проект, який буде реалізований шляхом проведення тренінгів, семінарів, вишколів, тренувань, лекцій, дискусій, круглих столів, тощо, метою якого є створення можливості для кожного українця опанувати актуальні для нової реальності найнеобхідніші базові навички під наглядом професійних військових та цивільних сертифікованих інструкторів.

  • Визначити діяльність проекту у формі тренінгів/ семінарів/вишколів/тренувань за напрямками: медична допомога, в тому числі, надання першої домедичної допомоги собі та іншим особам, тактична медицина; основи самозахисту; психологія; військова техніка та тактика; інші тематичні лекції та тренінги відповідно до потреб суспільства.

  • Для досягнення основних напрямків діяльності проекту (які є основними, але перелік яких не вичерпний, та може змінюватися в залежності від соціальних потреб населення та необхідності набуття інших знань та навичок в умовах війни) залучити осіб, які мають відповідну кваліфікацію для проведення таких тренінгів з обов’язковою перевіркою таких осіб на предмет кваліфікації та досвіду роботи.

  • Визначити наступні основні завдання соціально-навчального проекту:

- навчання першої домедичної допомоги;

- навчання основ рукопашного бою;

- підготовка нескладним, але ефективним прийомам фізичної протидії, самозахисту, які дозволять відбити атаку і забезпечити особисту безпеку;

- навчання базових безпечних навичок поводження зі зброєю;

- навчання з управління стресом в умовах війни;

- навчання військової тактики та вишкіл;

- навчання базових знань та навичок військової справи;

- навчання тактичної медицини;

- навчання поводження, тактико-технічних характеристик, видів, умов застосування зброї;

- навчання аерознімання з використанням безпілотних літальних апаратів;

- навчання основ топографічного орієнтування на місцевості;

- тематичні безпекові та військово-патріотичні лекції-тренінги.

bottom of page