top of page

нд, 29 жовт.

|

вхід з вул.Хімічна,50 наш буд. навпроти

БАЗОВИЙ ТРЕНІНГ з медицини (домедична допомога та основи поводження зі зброєю)

Після тренінгу можна залишитися на практикум з поглибленого вивчення тактичної медицини о 16.30 по протоколу "M-M.A.R.CH." Попередьте нас, якщо вам цікаво отримати більший досвід, ми можемо для вас об'єднати два тренінги в один день. Військовим безкоштовно, за наявності посвідчення.

Реєстрацію закрито
Інші заходи
БАЗОВИЙ ТРЕНІНГ з медицини (домедична допомога та основи поводження зі зброєю)
БАЗОВИЙ ТРЕНІНГ з медицини (домедична допомога та основи поводження зі зброєю)

Час та місце

29 жовт. 2023 р., 09:00 – 16:00

вхід з вул.Хімічна,50 наш буд. навпроти, проспект В'ячеслава Чорновола, 45а, 12 к, Львів, Львівська область, Україна, 79000

Про захід

Одноденний тренінг.

Перша домедична допомога, базові безпечні навички поводження зі зброєю.

9:00 - 16:00

частина 1

ОСНОВИ БЕЗПЕЧНОГО ПОВОДЖЕННЯ ЗІ ЗБРОЄЮ чого ти навчишся Зрозумієш та відпрацюєш на практиці правила безпечного поводження зі зброєю Розберешся в конструкції зброї, процедурах зарядки та розрядки Навчишся на практиці правильно керувати своїм тілом та виходити на лінію прицілювання Навчишся змінювати позицію при стрільбі: з коліна, за укриття, з використанням упорів Зрозумієш, як усувати 5 типових неполадок зброї Дізнаєшся механізми роботи психіки в стресі і чому важливо відточувати навички і процедури поводження зі зброєю.

частина 2

ОСНОВИ НАДАННЯ ДОМЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ Дізнаєшся про міжнародні протоколи надання першої домедичної допомоги M.A.R.C.H та C.A.B Навчишся на практиці швидко зупиняти кровотечу на кінцівках шляхом накладання турнікетів або інших підручних засобів Навчишся на практиці закривати кровотечі на тілі шляхом накладання бандажів та давлячих пов'язок Зрозумієш, як відновлювати прохідність дихальних шляхів та герметичність грудної клітки при відповідних пораненнях Зрозумієш протокол дій при скелетно-м'язових травмах, переломах кісток, мінно-вибухових травмах та опіках.

Квитки

 • квиток для військових

  Військовим безкоштовно, за наявності посвідчення.

  0,00 ₴
  Продаж завершено
 • квиток на тренінг

  300,00 ₴
  Комісія за послугу +7,50 ₴
  Продаж завершено
 • по подарунковому сертифікату

  0,00 ₴
  Продаж завершено
 • квиток для студентів

  200,00 ₴
  Комісія за послугу +5,00 ₴
  Продаж завершено

Загалом

0,00 ₴

Поділитися

bottom of page